• ترجمه و ویرایش انگلیسی

گروه اوج، با ارایه  خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش استاندارد بین المللی، سریع و دقیق با بهره جویی از متخصصان و ادیتور های خارجی، آماده خدمت رسانی به مجلات علمی، دانشجویان، پژوهشگران و اساتید محترم می باشد. این گروه افتخار دارد گامی موثر در پیشبرد اهداف علمی کشور برداشته و زمینه ساز پذیرش و چاپ تعداد زیادی از مقالات ایرانیان در مجلات علمی و بین المللی شده است.

  • ویرایش ساختاری

ویرایش ساختاری مقالات اهمیت بسزایی در پذیرفته شدن مقاله در مجلات معتبر بین المللی دارد؛ همچنین یکسان سازی ساختار مقالات در بهبود کیفیت مجلات و نمایه شدن آن ها در نمایه سازهای معتبر بسیار موثر میباشد.

ویرایش ساختاری شامل ویرایش متن مقلات به همراه بازنویسی جداول، ارتقای کیفیت تصاویر و بازنویسی مجدد منابع با نرم افزار اندنوت میباشد.

  • صفحه آرایی

بی تردید اولین فاکتوری که در جذب و ترغیب خواننده به خواندن کتاب و یا مجله موثر میباشد ظاهر شکیل و زیبا آن است، شرکت دانش نگاران اوج با بهره گیری از تیمی برجسته آماده ارائه خدمات صفحه آرایی مقالات با نرم افزارهای ایندیزاین و ورد به صورت هایپرلینک و با خروجی پی دی اف می باشد.

  • تشخیص و رفع سرقت ادبی (پلاژیاریسم)

غالبا نویسندگان مقالات علمی در هنگام مقاله نویسی از قسمتهایی از یک مقاله انگلیسی که متعلق به نویسنده دیگری است در متن مقاله خود استفاده میکنند. که ممکن است علی رغم ارجاع دادن به مقاله اول توسط مجله به عنوان پلاژیاریسم یا سرقت ادبی در نظر گرفته شود. مقالاتی که دارای این مشکل هستند در پروسه داوری علمی نشریه وارد نمیشوند و نویسنده میبایست درصد مشابهت متنی را کاهش داده و مجددا مقاله را ارسال نماید. نویسندگان به دلیل مشغله های زیاد و یا عدم آشنایی با مهارتهای موردنیاز از پیگیری و رفع اشکالات مقاله منصرف میشوند.

گروه اوج بدین منظور خدمات Paraphrase (بازنویسی ادبی) تخصصی مقالات علمی را برای رفع مشکلات Plagiarism  ارائه مینماید. بدین صورت که متن توسط متخصصین ابتدا مطالعه می شود و سپس همان متن با بیانی دیگر ولی با مفهوم اولیه قبلی، بازنویسی می شود. به این ترتیب نویسندگان هم قوانین اخلاق در نشر را رعایت می کنند و هم از سد Plagiarism می گذرند.

  • جذب مقاله برای مجلات

یکی از مشکلات اصلی مجلات علمی جذب مقالات برای مجله میباشد که شرکت اوج با استفاده از راهکارهای تخصصی، مجلات را در جذب مقالات بین المللی و ارسال دعوتنامه برای نویسندگان متناسب با فیلد تخصصی مجله یاری میدهد.

  • خدمات ایندکسینگ

یکی از دغدغه های اصلی سردبیران مجلات، نمایه شدن مجلات آنها در نمایه سازهای معتبر بین المللی میباشد. گروه اوج با آشنایی با استانداردهای جهانی نشر علمی سعی در نزدیک کردن مجلات به این استاندارها و اخذ نمایه های معتبر برای مجلات مینماید.

  • چاپ مجله

این مجموعه اقدام به تهیه ماکت مجله می نمایید و مجلات را با کیفیت بالا به چاپ می رساند.

برای مشاهده کاتالوگ کلیک کنید.